Seznam převzatých posádekStartovní listinaČasový harmonogramInformacePenalizaceOdstoupeníVyloučení
www.autosport.czPORS plus s.r.o. Zlín
Neoficiální výsledky / Unofficial results
Výpis pro skupiny / List for category: všechny / all
Bad Zell-Schönau-St.Leonhard
, délka RZ / SS length: 18.15 km


  RZ / SS    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18  

  Třída / Class     A/5     A/6     A/7     S1600     A/8     D/9     H/10-     H/10P     Hist/11     N/1     N/2     N/3     N/4  
  Skupina / Group     A     N  
  Pohár / Champ.     ZSE     ZSE - Winter cup     MMČR     MR     MR junior     Diesel cup     A6a     RSS  
  VŠECHNY / ALL  

24. IQ - Jänner Rallye 2006
Výsledky jsou zpracovávány ve spolupráci se SIWA.AT



RZ / SS 10
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   6  Mörtl Achim / Schwarz Siegfried
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:14:43.7   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   8  Blomqvist Stig / Spjuth Ragnar
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
A
8
 00:14:44.9   00:00:01.2 
00:00:01.2 
 3   1  Baumschlager Raimund / Ettel Bernhard
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A
8
 00:14:50.2   00:00:06.5 
00:00:05.3 
 4   9  Gaßner Hermann / Thannhäuser Karin
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:15:06.8   00:00:23.1 
00:00:16.6 
 5   7  Vojtěch Štěpán / Ernst Michal
 Peugeot 206 WRC  
A
8
 00:15:18.7   00:00:35.0 
00:00:11.9 
 6   10  Haneder Ernst / Weissengruber Daniela
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:15:21.6   00:00:37.9 
00:00:02.9 
 7   24  Wittmann Franz jun. / Wicha Klaus
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
A
8
 00:15:27.6   00:00:43.9 
00:00:06.0 
 8   12  Wolff Toto / Pöschl Gerald
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A
8
 00:15:29.7   00:00:46.0 
00:00:02.1 
 9   30  Štěpánek Jan / Omelka Marek
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:15:32.8   00:00:49.1 
00:00:03.1 
 10   3  Paasonen Jani / Vainikkä Jani
 Škoda Octavia 4x4  
N
4
 00:15:39.3   00:00:55.6 
00:00:06.5 
 11   26  Štajf Vojtěch / Černoch Jiří
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:15:41.9   00:00:58.2 
00:00:02.6 
 12   28  Cais Miroslav / Ondrejčík Pavel
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:15:48.9   00:01:05.2 
00:00:07.0 
 13   22  Stengg Wilhelm / Haas Petra
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:15:49.0   00:01:05.3 
00:00:00.1 
 14   21  Liška Milan / Chvojková Zuzana
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:15:56.0   00:01:12.3 
00:00:07.0 
 15   52  Taddei Alessandro / Gaspari Andrea
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:15:56.6   00:01:12.9 
00:00:00.6 
 16   18  Trojan Karel / Řihák Petr
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:15:56.9   00:01:13.2 
00:00:00.3 
 17   34  Burkart Aaron / Zemanik Kevin
 Citroën Saxo S1600  
S1600  00:15:59.7   00:01:16.0 
00:00:02.8 
 18   19  Votava Jan / Synáč Franta
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:16:06.7   00:01:23.0 
00:00:07.0 
 19   57  Klausner Christof / Berger Klemens
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:16:06.8   00:01:23.1 
00:00:00.1 
 20   14  Valoušek Pavel / Scalvini Pierangelo
 Suzuki Ignis S1600  
S1600  00:16:09.9   00:01:26.2 
00:00:03.1 
 21   41  Tomaštík Jaromír / Lasevič Richard
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:16:10.9   00:01:27.2 
00:00:01.0 
 22   2  Kopecký Jan / Schovánek Filip
 Škoda Fabia S1600  
S1600  00:16:11.6   00:01:27.9 
00:00:00.7 
 23   38  Sonnleitner Franz / Fahrnberger Mario
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N
4
 00:16:17.2   00:01:33.5 
00:00:05.6 
 24   31  Grössing Gerwald / Winkelhofer Fred
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:16:17.8   00:01:34.1 
00:00:00.6 
 25   85  Szabó László / Kaluzsa Tamás
 LADA VFTS  
H
10-
 00:16:17.9   00:01:34.2 
00:00:00.1 
 26   44  Keferböck Johannes / Schollmeyer Ralf
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N
4
 00:16:18.5   00:01:34.8 
00:00:00.6 
 27   82  Karhumäki Jouko / Pöllönen Juha
 Volkswagen Golf GTI  
H
10-
 00:16:24.6   00:01:40.9 
00:00:06.1 
 28   49  Rosenberger Kris / Monego Tina Maria
 Lancia Fulvia HF  
Hist
11
 00:16:37.6   00:01:53.9 
00:00:13.0 
 29   39  Jahn Bernhard / Jahn Petra
 Subaru Impreza Sti  
A
8
 00:16:38.9   00:01:55.2 
00:00:01.3 
 30   56  Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:16:43.0   00:01:59.3 
00:00:04.1 
 31   11  Trněný Karel / Pritzl Václav
 Škoda Octavia WRC  
A
8
 00:16:53.2   00:02:09.5 
00:00:10.2 
 32   87  Tarabus Jaromír / Trunkát Daniel
 Honda Civic VTi  
N
2
 00:16:57.6   00:02:13.9 
00:00:04.4 
 33   121  Bauer Jochen / Kreisel Walter
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:16:58.6   00:02:14.9 
00:00:01.0 
 34   136  Kiss Elemér / Papp György
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:17:01.7   00:02:18.0 
00:00:03.1 
 35   83  Törmä Pasi / Ruökönen Harri
 Toyota Corolla GT  
H
10-
 00:17:03.5   00:02:19.8 
00:00:01.8 
 36   55  Seiberl Johann / Ahorner Alexander
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:17:06.1   00:02:22.4 
00:00:02.6 
 37   60  Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:17:11.8   00:02:28.1 
00:00:05.7 
 38   124  Katzensteiner Severin / Moser Viktor
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:17:20.2   00:02:36.5 
00:00:08.4 
 39   89  Hozák Petr / Kříž Ladislav
 Honda Civic VTi  
N
2
 00:17:22.2   00:02:38.5 
00:00:02.0 
 40   127  Tomek David / Škaloud Jan
 Škoda Felicia Kit Car  
A
6
 00:17:23.7   00:02:40.0 
00:00:01.5 
 41   69  Kogler Michael / Rieben Roland
 Volkswagen Golf V TDI  
D
9
 00:17:24.0   00:02:40.3 
00:00:00.3 
 42   100  Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas
 Audi Coupe S2  
H
10P
 00:17:26.7   00:02:43.0 
00:00:02.7 
 43   66  Stigler Seppi / Pfaffenhuemer Walter
 Volkswagen Golf V TDI  
D
9
 00:17:31.9   00:02:48.2 
00:00:05.2 
 44   37  Böhm Michael / Schmirl Günther
 Fiat Stilo JTD  
D
9
 00:17:32.5   00:02:48.8 
00:00:00.6 
 45   65  Fischerlehner Martin / Jahn Dominik
 Škoda Fabia TDi  
D
9
 00:17:33.0   00:02:49.3 
00:00:00.5 
 46   118  Hofecker Christian / Vogelauer Thomas
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:17:34.5   00:02:50.8 
00:00:01.5 
 47   59  Einberger Heinz / Stadler Hubert
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:17:40.3   00:02:56.6 
00:00:05.8 
 48   43  Schiefermüller Karl / Schrankl Siegi
 Subaru Impreza WRX  
N
4
 00:17:42.0   00:02:58.3 
00:00:01.7 
 49   93  Kienbacher Dieter / Kienbacher Eduard
 Suzuki Ignis Sport  
N
2
 00:17:42.8   00:02:59.1 
00:00:00.8 
 50   111  Kapušanský Ivan / Szenderáková Gabriela
 Škoda Fabia  
N
1
 00:17:49.1   00:03:05.4 
00:00:06.3 
 51   132  Stürmer Horst / Rauscher Martin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:17:50.0   00:03:06.3 
00:00:00.9 
 52   64  Gonzo Diego / Pisani Paolo
 Opel Corsa  
A
6
 00:17:57.3   00:03:13.6 
00:00:07.3 
 53   86  Pertlíček Jiří jun. / Orava Radim
 Suzuki Ignis Sport  
N
2
 00:18:03.3   00:03:19.6 
00:00:06.0 
 54   74  Achs Robert / Langer Filip
 Škoda Fabia  
A
5
 00:18:12.3   00:03:28.6 
00:00:09.0 
 55   71  Hodaň Vlastimil / Maťková Anna
 Škoda Felicia Kit Car  
A
5
 00:18:13.8   00:03:30.1 
00:00:01.5 
 56   79  Vaňáč Jan / Vorel Václav
 Peugeot 206 RC  
N
3
 00:18:14.7   00:03:31.0 
00:00:00.9 
 57   75  Mühlberger Roman / Rotter Alois
 Peugeot 106 Xsi  
A
5
 00:18:15.7   00:03:32.0 
00:00:01.0 
 58   126  Zitta Robert / Leitner Thomas
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:18:16.3   00:03:32.6 
00:00:00.6 
 59   113  Ježek Radek / Ježek Jiří
 Škoda Fabia  
N
1
 00:18:17.1   00:03:33.4 
00:00:00.8 
 60   46  Musil Pavel / Vilímek Petr
 Ford Escort Cosworth  
H
10P
 00:18:18.3   00:03:34.6 
00:00:01.2 
 61   116  Mayrhofer Johann / Schöberl Markus
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:18:19.5   00:03:35.8 
00:00:01.2 
 62   80  Trojan Jiří / Poláček František
 Volkswagen Polo 1,6 GTI  
N
2
 00:18:24.3   00:03:40.6 
00:00:04.8 
 63   129  Smékal Egon / Volf Jirka
 Honda Civic Type R  
N
3
 00:18:40.3   00:03:56.6 
00:00:16.0 
 64   95  Kraus Gerhard / Steuer Andreas
 Volkswagen Golf V TDI  
D
9
 00:18:59.3   00:04:15.6 
00:00:19.0 
 65   98  Benkner Erwin / Müllner Walter
 Fiat Stilo JTD  
D
9
 00:19:06.7   00:04:23.0 
00:00:07.4 
 66   76  Regner Thomas / Regner Christian
 Renault Clio 16V  
A
7
 00:19:12.9   00:04:29.2 
00:00:06.2 
 67   90  Hlach Patrik / Matušová Veronika
 Honda Civic VTi  
N
2
 00:19:19.2   00:04:35.5 
00:00:06.3 
 68   58  Eigl Christian / Brugger Jutta
 Audi 80 Quattro  
H
10P
 00:19:20.8   00:04:37.1 
00:00:01.6 
 69   78  Šilha Josef / Brixí Petr
 Peugeot 306 S16  
N
3
 00:19:25.5   00:04:41.8 
00:00:04.7 
 70   106  Petrášek Jiří / Král Josef
 Opel Ascona B  
Hist
11
 00:19:29.0   00:04:45.3 
00:00:03.5 
 71   112  Dvořák Josef / Slavík Jan
 Škoda Fabia  
N
1
 00:19:29.2   00:04:45.5 
00:00:00.2 
 72   109  Werner Wolfgang / Hiess Wolfgang
 Suzuki Ignis Sport  
N
2
 00:19:31.3   00:04:47.6 
00:00:02.1 
 73   99  Steiner Martin / Steiner Lydia
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H
10P
 00:19:32.1   00:04:48.4 
00:00:00.8 
 74   70  Jörl Günther / Haid Wolfgang
 Seat Ibiza TDI  
D
9
 00:19:36.5   00:04:52.8 
00:00:04.4 
 75   104  Eberherr Christian / Stummer Daniela
 Ford Escort RS 2000  
Hist
11
 00:19:42.5   00:04:58.8 
00:00:06.0 
 76   96  Jaitz Markus / Schützner Richard
 Fiat Stilo JTD  
D
9
 00:19:43.1   00:04:59.4 
00:00:00.6 
 77   25  Semerád Josef / Ceplecha Bohuslav
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:19:43.7   00:05:00.0 
00:00:00.6 
 -   29  Tuček Marcel / Tesař Václav
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N
4
 00:19:43.7   00:05:00.0 
00:00:00.0 
 -   45  Holnburger Ludwig / Lobos Nancy-Itala
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N
4
 00:19:43.7   00:05:00.0 
00:00:00.0 
 -   131  Gavlák Peter / Medveď Vladislav
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:19:43.7   00:05:00.0 
00:00:00.0 
 81   48  Fišer Miroslav / Středa Hynek
 Volkswagen Golf GTI  
A
7
 00:20:02.3   00:05:18.6 
00:00:18.6 
 82   122  Piererfellner Franz / Haslinger Hannes
 BMW 325i  
H
10P
 00:20:16.1   00:05:32.4 
00:00:13.8 
 83   114  Bergometti Pierluigi / Sangalli Laura
 Nissan Micra  
N
1
 00:20:17.4   00:05:33.7 
00:00:01.3 
 84   110  Kulhan Jiří / Jugas Jaroslav
 Volkswagen Polo 1,4 16 V  
N
1
 00:20:19.8   00:05:36.1 
00:00:02.4 
 85   115  Folger Walter / Edlbauer Richard
 Toyota Corolla AE 86  
H
10-
 00:20:30.6   00:05:46.9 
00:00:10.8 
 86   97  Zacharias Alfred / Wolf Helge
 Škoda Octavia TDI  
D
9
 00:20:31.6   00:05:47.9 
00:00:01.0 
 87   105  Polato Andrea / Andrea Gabriele
 Fiat Cinquecento  
H
10-
 00:20:55.8   00:06:12.1 
00:00:24.2 
 88   54  Benes Markus / Wannenmacher Norbert
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:21:17.9   00:06:34.2 
00:00:22.1 
 -   101  Degelsegger Manfred / Pfister Herbert
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:21:17.9   00:06:34.2 
00:00:00.0 
 -   117  Hartl Dominik / Fragner Christian
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:21:17.9   00:06:34.2 
00:00:00.0 
 -   123  Aigner Gerhard / Dämon Roland
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:21:17.9   00:06:34.2 
00:00:00.0 
 -   125  Mayer Alexander / Eder Thomas
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:21:17.9   00:06:34.2 
00:00:00.0 
 93   50  Grünsteidl Herbert / Schmidt Cathi
 BMW 2002 TI  
Hist
11
 00:21:37.6   00:06:53.9 
00:00:19.7 
 94   47  Štefan Roman / Grimmer Jiří
 Opel Astra GSi  
A
7
 00:21:42.1   00:06:58.4 
00:00:04.5 
 95   68  Boček Oldřich / Boček Jiří
 Škoda Octavia TDI  
D
9
 00:22:33.0   00:07:49.3 
00:00:50.9 
 96   72  Kopelent Ladislav / Kopelentová Helena
 Škoda Felicia  
A
5
 00:23:12.3   00:08:28.6 
00:00:39.3 
 97   92  Macht Rudi / Käppel Stefan
 Volkswagen Polo 1,6 GTI  
N
2
 00:26:37.1   00:11:53.4 
00:03:24.8 
 98   81  Piatto Alberto / Vacca Federico
 Renault Clio Sport  
N
3
 00:28:15.5   00:13:31.8 
00:01:38.4 
 99   103  Mörtenböck David / Himmelbauer Michael
 Mazda 323 GT R  
H
10P
 00:47:16.9   00:32:33.2 
00:19:01.4 
Po RZ / After SS 10
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Skupina
Pořadí
RZ čas
Penalizace
Součet Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Category
Position
Stage Time
Penalties
Total Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   1 
1
 Baumschlager Raimund / Ettel Bernhard 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A/8
1
 01:45:24.7 
 
 01:45:24.7   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   8 
2
 Blomqvist Stig / Spjuth Ragnar 
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
A/8
2
 01:45:47.2 
 
 01:45:47.2   00:00:22.5 
00:00:22.5 
 3   6 
3
 Mörtl Achim / Schwarz Siegfried 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
1
 01:46:08.4 
 
 01:46:08.4   00:00:43.7 
00:00:21.2 
 4   9 
5
 Gaßner Hermann / Thannhäuser Karin 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
2
 01:47:32.1 
 
 01:47:32.1   00:02:07.4 
00:01:23.7 
 5   7 
4
 Vojtěch Štěpán / Ernst Michal 
 Peugeot 206 WRC  
A/8
3
 01:47:38.1 
 
 01:47:38.1   00:02:13.4 
00:00:06.0 
 6   24 
6
 Wittmann Franz jun. / Wicha Klaus 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
A/8
4
 01:48:10.7 
 
 01:48:10.7   00:02:46.0 
00:00:32.6 
 7   26 
7
 Štajf Vojtěch / Černoch Jiří 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
3
 01:48:40.7 
 
 01:48:40.7   00:03:16.0 
00:00:30.0 
 8   28 
8
 Cais Miroslav / Ondrejčík Pavel 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
4
 01:49:45.9 
 
 01:49:45.9   00:04:21.2 
00:01:05.2 
 9   22 
9
 Stengg Wilhelm / Haas Petra 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
5
 01:49:49.7 
 
 01:49:49.7   00:04:25.0 
00:00:03.8 
 10   10 
10
 Haneder Ernst / Weissengruber Daniela 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
6
 01:50:25.4 
 
 01:50:25.4   00:05:00.7 
00:00:35.7 
 11   3 
11
 Paasonen Jani / Vainikkä Jani 
 Škoda Octavia 4x4  
N/4
7
 01:51:08.8 
 
 01:51:08.8   00:05:44.1 
00:00:43.4 
 12   12 
15
 Wolff Toto / Pöschl Gerald 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A/8
5
 01:51:54.1 
 
 01:51:54.1   00:06:29.4 
00:00:45.3 
 13   38 
12
 Sonnleitner Franz / Fahrnberger Mario 
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N/4
8
 01:51:56.0 
 
 01:51:56.0   00:06:31.3 
00:00:01.9 
 14   52 
13
 Taddei Alessandro / Gaspari Andrea 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
9
 01:52:05.7 
 
 01:52:05.7   00:06:41.0 
00:00:09.7 
 15   21 
14
 Liška Milan / Chvojková Zuzana 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
10
 01:52:09.0 
 
 01:52:09.0   00:06:44.3 
00:00:03.3 
 16   14 
16
 Valoušek Pavel / Scalvini Pierangelo 
 Suzuki Ignis S1600  
S1600
1
 01:52:25.6 
00:00:10.0 
 01:52:35.6   00:07:10.9 
00:00:26.6 
 17   44 
17
 Keferböck Johannes / Schollmeyer Ralf 
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N/4
11
 01:52:55.8 
 
 01:52:55.8   00:07:31.1 
00:00:20.2 
 18   31 
19
 Grössing Gerwald / Winkelhofer Fred 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
12
 01:53:16.1 
 
 01:53:16.1   00:07:51.4 
00:00:20.3 
 19   41 
20
 Tomaštík Jaromír / Lasevič Richard 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
13
 01:53:36.3 
 
 01:53:36.3   00:08:11.6 
00:00:20.2 
 20   18 
18
 Trojan Karel / Řihák Petr 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
14
 01:52:37.1 
00:01:00.0 
 01:53:37.1   00:08:12.4 
00:00:00.8 
 21   2 
23
 Kopecký Jan / Schovánek Filip 
 Škoda Fabia S1600  
S1600
2
 01:54:30.5 
 
 01:54:30.5   00:09:05.8 
00:00:53.4 
 22   11 
21
 Trněný Karel / Pritzl Václav 
 Škoda Octavia WRC  
A/8
6
 01:54:28.7 
00:00:10.0 
 01:54:38.7   00:09:14.0 
00:00:08.2 
 23   19 
26
 Votava Jan / Synáč Franta 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
15
 01:55:20.9 
 
 01:55:20.9   00:09:56.2 
00:00:42.2 
 24   85 
27
 Szabó László / Kaluzsa Tamás 
 LADA VFTS  
H/10-
1
 01:57:44.2 
 
 01:57:44.2   00:12:19.5 
00:02:23.3 
 25   131 
22
 Gavlák Peter / Medveď Vladislav 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
16
 01:57:50.2 
 
 01:57:50.2   00:12:25.5 
00:00:06.0 
 26   25 
24
 Semerád Josef / Ceplecha Bohuslav 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
17
 01:58:03.6 
 
 01:58:03.6   00:12:38.9 
00:00:13.4 
 27   55 
28
 Seiberl Johann / Ahorner Alexander 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
1
 01:58:59.4 
 
 01:58:59.4   00:13:34.7 
00:00:55.8 
 28   100 
29
 Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas 
 Audi Coupe S2  
H/10P
2
 02:00:10.3 
 
 02:00:10.3   00:14:45.6 
00:01:10.9 
 29   30 
35
 Štěpánek Jan / Omelka Marek 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
18
 02:00:10.6 
 
 02:00:10.6   00:14:45.9 
00:00:00.3 
 30   82 
32
 Karhumäki Jouko / Pöllönen Juha 
 Volkswagen Golf GTI  
H/10-
2
 01:59:15.8 
00:01:00.0 
 02:00:15.8   00:14:51.1 
00:00:05.2 
 31   60 
30
 Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
3
 02:00:44.0 
 
 02:00:44.0   00:15:19.3 
00:00:28.2 
 32   136 
33
 Kiss Elemér / Papp György 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
19
 02:01:04.5 
 
 02:01:04.5   00:15:39.8 
00:00:20.5 
 33   64 
31
 Gonzo Diego / Pisani Paolo 
 Opel Corsa  
A/6
1
 02:01:29.9 
 
 02:01:29.9   00:16:05.2 
00:00:25.4 
 34   65 
34
 Fischerlehner Martin / Jahn Dominik 
 Škoda Fabia TDi  
D/9
1
 02:01:44.7 
 
 02:01:44.7   00:16:20.0 
00:00:14.8 
 35   87 
38
 Tarabus Jaromír / Trunkát Daniel 
 Honda Civic VTi  
N/2
1
 02:02:30.6 
 
 02:02:30.6   00:17:05.9 
00:00:45.9 
 36   118 
37
 Hofecker Christian / Vogelauer Thomas 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
4
 02:03:02.1 
 
 02:03:02.1   00:17:37.4 
00:00:31.5 
 37   127 
39
 Tomek David / Škaloud Jan 
 Škoda Felicia Kit Car  
A/6
2
 02:04:19.5 
 
 02:04:19.5   00:18:54.8 
00:01:17.4 
 38   59 
41
 Einberger Heinz / Stadler Hubert 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
5
 02:04:54.0 
 
 02:04:54.0   00:19:29.3 
00:00:34.5 
 39   124 
44
 Katzensteiner Severin / Moser Viktor 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
6
 02:04:59.4 
 
 02:04:59.4   00:19:34.7 
00:00:05.4 
 40   34 
48
 Burkart Aaron / Zemanik Kevin 
 Citroën Saxo S1600  
S1600
3
 02:05:11.8 
 
 02:05:11.8   00:19:47.1 
00:00:12.4 
 41   49 
45
 Rosenberger Kris / Monego Tina Maria 
 Lancia Fulvia HF  
Hist/11
1
 02:05:19.6 
 
 02:05:19.6   00:19:54.9 
00:00:07.8 
 42   132 
43
 Stürmer Horst / Rauscher Martin 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
7
 02:05:25.8 
 
 02:05:25.8   00:20:01.1 
00:00:06.2 
 43   39 
49
 Jahn Bernhard / Jahn Petra 
 Subaru Impreza Sti  
A/8
7
 02:05:39.9 
00:00:20.0 
 02:05:59.9   00:20:35.2 
00:00:34.1 
 44   121 
47
 Bauer Jochen / Kreisel Walter 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
8
 02:06:04.7 
 
 02:06:04.7   00:20:40.0 
00:00:04.8 
 45   56 
59
 Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
9
 02:06:30.7 
00:00:10.0 
 02:06:40.7   00:21:16.0 
00:00:36.0 
 46   83 
53
 Törmä Pasi / Ruökönen Harri 
 Toyota Corolla GT  
H/10-
3
 02:05:41.4 
00:01:00.0 
 02:06:41.4   00:21:16.7 
00:00:00.7 
 47   93 
51
 Kienbacher Dieter / Kienbacher Eduard 
 Suzuki Ignis Sport  
N/2
2
 02:07:06.0 
 
 02:07:06.0   00:21:41.3 
00:00:24.6 
 48   66 
52
 Stigler Seppi / Pfaffenhuemer Walter 
 Volkswagen Golf V TDI  
D/9
2
 02:06:56.1 
00:00:10.0 
 02:07:06.1   00:21:41.4 
00:00:00.1 
 49   80 
46
 Trojan Jiří / Poláček František 
 Volkswagen Polo 1,6 GTI  
N/2
3
 02:07:07.1 
 
 02:07:07.1   00:21:42.4 
00:00:01.0 
 50   69 
56
 Kogler Michael / Rieben Roland 
 Volkswagen Golf V TDI  
D/9
3
 02:07:12.4 
 
 02:07:12.4   00:21:47.7 
00:00:05.3 
 51   86 
50
 Pertlíček Jiří jun. / Orava Radim 
 Suzuki Ignis Sport  
N/2
4
 02:07:24.4 
 
 02:07:24.4   00:21:59.7 
00:00:12.0 
 52   37 
60
 Böhm Michael / Schmirl Günther 
 Fiat Stilo JTD  
D/9
4
 02:07:30.5 
 
 02:07:30.5   00:22:05.8 
00:00:06.1 
 53   113 
54
 Ježek Radek / Ježek Jiří 
 Škoda Fabia  
N/1
1
 02:07:59.7 
 
 02:07:59.7   00:22:35.0 
00:00:29.2 
 54   126 
57
 Zitta Robert / Leitner Thomas 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
10
 02:08:09.5 
 
 02:08:09.5   00:22:44.8 
00:00:09.8 
 55   116 
58
 Mayrhofer Johann / Schöberl Markus 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
11
 02:08:13.3 
 
 02:08:13.3   00:22:48.6 
00:00:03.8 
 56   46 
61
 Musil Pavel / Vilímek Petr 
 Ford Escort Cosworth  
H/10P
12
 02:07:36.4 
00:00:40.0 
 02:08:16.4   00:22:51.7 
00:00:03.1 
 57   74 
62
 Achs Robert / Langer Filip 
 Škoda Fabia  
A/5
1
 02:08:23.9 
 
 02:08:23.9   00:22:59.2 
00:00:07.5 
 58   111 
63
 Kapušanský Ivan / Szenderáková Gabriela 
 Škoda Fabia  
N/1
2
 02:08:33.5 
 
 02:08:33.5   00:23:08.8 
00:00:09.6 
 59   29 
55
 Tuček Marcel / Tesař Václav 
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N/4
20
 02:09:31.7 
 
 02:09:31.7   00:24:07.0 
00:00:58.2 
 60   71 
64
 Hodaň Vlastimil / Maťková Anna 
 Škoda Felicia Kit Car  
A/5
2
 02:09:41.7 
 
 02:09:41.7   00:24:17.0 
00:00:10.0 
 61   129 
65
 Smékal Egon / Volf Jirka 
 Honda Civic Type R  
N/3
1
 02:11:15.2 
 
 02:11:15.2   00:25:50.5 
00:01:33.5 
 62   90 
66
 Hlach Patrik / Matušová Veronika 
 Honda Civic VTi  
N/2
5
 02:12:19.3 
 
 02:12:19.3   00:26:54.6 
00:01:04.1 
 63   76 
67
 Regner Thomas / Regner Christian 
 Renault Clio 16V  
A/7
1
 02:13:13.2 
 
 02:13:13.2   00:27:48.5 
00:00:53.9 
 64   75 
69
 Mühlberger Roman / Rotter Alois 
 Peugeot 106 Xsi  
A/5
3
 02:13:07.0 
00:00:10.0 
 02:13:17.0   00:27:52.3 
00:00:03.8 
 65   92 
40
 Macht Rudi / Käppel Stefan 
 Volkswagen Polo 1,6 GTI  
N/2
6
 02:13:34.9 
 
 02:13:34.9   00:28:10.2 
00:00:17.9 
 66   109 
68
 Werner Wolfgang / Hiess Wolfgang 
 Suzuki Ignis Sport  
N/2
7
 02:13:56.7 
 
 02:13:56.7   00:28:32.0 
00:00:21.8 
 67   95 
70
 Kraus Gerhard / Steuer Andreas 
 Volkswagen Golf V TDI  
D/9
5
 02:13:57.4 
 
 02:13:57.4   00:28:32.7 
00:00:00.7 
 68   96 
71
 Jaitz Markus / Schützner Richard 
 Fiat Stilo JTD  
D/9
6
 02:15:33.6 
 
 02:15:33.6   00:30:08.9 
00:01:36.2 
 69   81 
42
 Piatto Alberto / Vacca Federico 
 Renault Clio Sport  
N/3
2
 02:15:46.9 
 
 02:15:46.9   00:30:22.2 
00:00:13.3 
 70   89 
78
 Hozák Petr / Kříž Ladislav 
 Honda Civic VTi  
N/2
8
 02:15:24.8 
00:01:10.0 
 02:16:34.8   00:31:10.1 
00:00:47.9 
 71   78 
72
 Šilha Josef / Brixí Petr 
 Peugeot 306 S16  
N/3
3
 02:15:14.0 
00:01:30.0 
 02:16:44.0   00:31:19.3 
00:00:09.2 
 72   98 
75
 Benkner Erwin / Müllner Walter 
 Fiat Stilo JTD  
D/9
7
 02:17:20.1 
 
 02:17:20.1   00:31:55.4 
00:00:36.1 
 73   112 
76
 Dvořák Josef / Slavík Jan 
 Škoda Fabia  
N/1
3
 02:17:55.1 
 
 02:17:55.1   00:32:30.4 
00:00:35.0 
 74   48 
74
 Fišer Miroslav / Středa Hynek 
 Volkswagen Golf GTI  
A/7
2
 02:18:03.8 
 
 02:18:03.8   00:32:39.1 
00:00:08.7 
 75   79 
79
 Vaňáč Jan / Vorel Václav 
 Peugeot 206 RC  
N/3
4
 02:18:14.4 
 
 02:18:14.4   00:32:49.7 
00:00:10.6 
 76   110 
77
 Kulhan Jiří / Jugas Jaroslav 
 Volkswagen Polo 1,4 16 V  
N/1
4
 02:18:46.6 
 
 02:18:46.6   00:33:21.9 
00:00:32.2 
 77   57 
86
 Klausner Christof / Berger Klemens 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
13
 02:19:09.0 
 
 02:19:09.0   00:33:44.3 
00:00:22.4 
 78   104 
80
 Eberherr Christian / Stummer Daniela 
 Ford Escort RS 2000  
Hist/11
2
 02:19:44.0 
00:01:00.0 
 02:20:44.0   00:35:19.3 
00:01:35.0 
 79   72 
73
 Kopelent Ladislav / Kopelentová Helena 
 Škoda Felicia  
A/5
4
 02:21:10.7 
 
 02:21:10.7   00:35:46.0 
00:00:26.7 
 80   43 
84
 Schiefermüller Karl / Schrankl Siegi 
 Subaru Impreza WRX  
N/4
21
 02:19:42.9 
00:01:30.0 
 02:21:12.9   00:35:48.2 
00:00:02.2 
 81   70 
81
 Jörl Günther / Haid Wolfgang 
 Seat Ibiza TDI  
D/9
8
 02:21:04.7 
00:01:00.0 
 02:22:04.7   00:36:40.0 
00:00:51.8 
 82   97 
83
 Zacharias Alfred / Wolf Helge 
 Škoda Octavia TDI  
D/9
9
 02:22:18.2 
 
 02:22:18.2   00:36:53.5 
00:00:13.5 
 83   122 
85
 Piererfellner Franz / Haslinger Hannes 
 BMW 325i  
H/10P
14
 02:22:36.6 
 
 02:22:36.6   00:37:11.9 
00:00:18.4 
 84   117 
82
 Hartl Dominik / Fragner Christian 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
15
 02:22:51.6 
 
 02:22:51.6   00:37:26.9 
00:00:15.0 
 85   115 
87
 Folger Walter / Edlbauer Richard 
 Toyota Corolla AE 86  
H/10-
4
 02:24:43.5 
 
 02:24:43.5   00:39:18.8 
00:01:51.9 
 86   47 
88
 Štefan Roman / Grimmer Jiří 
 Opel Astra GSi  
A/7
3
 02:29:35.0 
00:01:00.0 
 02:30:35.0   00:45:10.3 
00:05:51.5 
 87   123 
91
 Aigner Gerhard / Dämon Roland 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
16
 02:31:38.7 
 
 02:31:38.7   00:46:14.0 
00:01:03.7 
 88   68 
89
 Boček Oldřich / Boček Jiří 
 Škoda Octavia TDI  
D/9
10
 02:32:14.1 
 
 02:32:14.1   00:46:49.4 
00:00:35.4 
 89   58 
94
 Eigl Christian / Brugger Jutta 
 Audi 80 Quattro  
H/10P
17
 02:33:06.7 
 
 02:33:06.7   00:47:42.0 
00:00:52.6 
 90   105 
92
 Polato Andrea / Andrea Gabriele 
 Fiat Cinquecento  
H/10-
5
 02:33:24.5 
 
 02:33:24.5   00:47:59.8 
00:00:17.8 
 91   45 
96
 Holnburger Ludwig / Lobos Nancy-Itala 
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N/4
22
 02:33:50.3 
 
 02:33:50.3   00:48:25.6 
00:00:25.8 
 92   50 
93
 Grünsteidl Herbert / Schmidt Cathi 
 BMW 2002 TI  
Hist/11
3
 02:34:38.0 
00:00:10.0 
 02:34:48.0   00:49:23.3 
00:00:57.7 
 93   54 
95
 Benes Markus / Wannenmacher Norbert 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
18
 02:35:12.7 
 
 02:35:12.7   00:49:48.0 
00:00:24.7 
 94   114 
98
 Bergometti Pierluigi / Sangalli Laura 
 Nissan Micra  
N/1
5
 02:36:20.7 
 
 02:36:20.7   00:50:56.0 
00:01:08.0 
 95   101 
97
 Degelsegger Manfred / Pfister Herbert 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
19
 02:36:55.5 
 
 02:36:55.5   00:51:30.8 
00:00:34.8 
 96   125 
99
 Mayer Alexander / Eder Thomas 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
20
 02:37:23.0 
 
 02:37:23.0   00:51:58.3 
00:00:27.5 
 97   106 
100
 Petrášek Jiří / Král Josef 
 Opel Ascona B  
Hist/11
4
 02:37:39.3 
00:01:10.0 
 02:38:49.3   00:53:24.6 
00:01:26.3 
 98   99 
101
 Steiner Martin / Steiner Lydia 
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H/10P
21
 02:41:10.5 
00:01:10.0 
 02:42:20.5   00:56:55.8 
00:03:31.2 
 99   103 
90
 Mörtenböck David / Himmelbauer Michael 
 Mazda 323 GT R  
H/10P
22
 02:57:27.5 
00:00:10.0 
 02:57:37.5   01:12:12.8 
00:15:17.0 
INFORMACE K RZ 10 / INFORMATION ABOUT SS 10
Peter Gavlák skončil mimo trať.
Antonín Tlusťák odstupuje v RZ 10 kvůli poruše převodovky.
Josef Semerád odstupuje pro poruchu turba.
Jozef Béreš skončil mimo trať.
Valid XHTML 1.0 Transitional