Seznam převzatých posádekStartovní listinaČasový harmonogramInformacePenalizaceOdstoupeníVyloučení
www.autosport.czPORS plus s.r.o. Zlín
Neoficiální výsledky / Unofficial results
Výpis pro skupiny / List for category: všechny / all
Freistadt - Trölsberg
, délka RZ / SS length: 9.23 km


  RZ / SS    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18  

  Třída / Class     A/5     A/6     A/7     S1600     A/8     D/9     H/10-     H/10P     Hist/11     N/1     N/2     N/3     N/4  
  Skupina / Group     A     N  
  Pohár / Champ.     ZSE     ZSE - Winter cup     MMČR     MR     MR junior     Diesel cup     A6a     RSS  
  VŠECHNY / ALL  

24. IQ - Jänner Rallye 2006
Výsledky jsou zpracovávány ve spolupráci se SIWA.AT



RZ / SS 17
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   1  Baumschlager Raimund / Ettel Bernhard
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A
8
 00:06:42.0   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   6  Mörtl Achim / Schwarz Siegfried
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:06:48.0   00:00:06.0 
00:00:06.0 
 3   12  Wolff Toto / Pöschl Gerald
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A
8
 00:06:53.4   00:00:11.4 
00:00:05.4 
 4   9  Gaßner Hermann / Thannhäuser Karin
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:06:54.1   00:00:12.1 
00:00:00.7 
 5   25  Semerád Josef / Ceplecha Bohuslav
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:06:56.0   00:00:14.0 
00:00:01.9 
 6   7  Vojtěch Štěpán / Ernst Michal
 Peugeot 206 WRC  
A
8
 00:06:56.2   00:00:14.2 
00:00:00.2 
 7   28  Cais Miroslav / Ondrejčík Pavel
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:06:58.5   00:00:16.5 
00:00:02.3 
 8   26  Štajf Vojtěch / Černoch Jiří
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:07:00.2   00:00:18.2 
00:00:01.7 
 9   18  Trojan Karel / Řihák Petr
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:07:05.5   00:00:23.5 
00:00:05.3 
 10   3  Paasonen Jani / Vainikkä Jani
 Škoda Octavia 4x4  
N
4
 00:07:07.2   00:00:25.2 
00:00:01.7 
 11   52  Taddei Alessandro / Gaspari Andrea
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:07:08.9   00:00:26.9 
00:00:01.7 
 12   30  Štěpánek Jan / Omelka Marek
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:07:09.6   00:00:27.6 
00:00:00.7 
 13   38  Sonnleitner Franz / Fahrnberger Mario
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N
4
 00:07:10.0   00:00:28.0 
00:00:00.4 
 14   10  Haneder Ernst / Weissengruber Daniela
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:07:12.2   00:00:30.2 
00:00:02.2 
 15   21  Liška Milan / Chvojková Zuzana
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:07:16.8   00:00:34.8 
00:00:04.6 
 16   41  Tomaštík Jaromír / Lasevič Richard
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:07:21.3   00:00:39.3 
00:00:04.5 
 17   31  Grössing Gerwald / Winkelhofer Fred
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:07:22.2   00:00:40.2 
00:00:00.9 
 18   2  Kopecký Jan / Schovánek Filip
 Škoda Fabia S1600  
S1600  00:07:25.5   00:00:43.5 
00:00:03.3 
 19   39  Jahn Bernhard / Jahn Petra
 Subaru Impreza Sti  
A
8
 00:07:26.7   00:00:44.7 
00:00:01.2 
 20   55  Seiberl Johann / Ahorner Alexander
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:07:32.6   00:00:50.6 
00:00:05.9 
 21   19  Votava Jan / Synáč Franta
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:07:32.9   00:00:50.9 
00:00:00.3 
 22   14  Valoušek Pavel / Scalvini Pierangelo
 Suzuki Ignis S1600  
S1600  00:07:33.8   00:00:51.8 
00:00:00.9 
 -   136  Kiss Elemér / Papp György
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:07:33.8   00:00:51.8 
00:00:00.0 
 24   100  Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas
 Audi Coupe S2  
H
10P
 00:07:35.2   00:00:53.2 
00:00:01.4 
 25   121  Bauer Jochen / Kreisel Walter
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:07:39.3   00:00:57.3 
00:00:04.1 
 26   64  Gonzo Diego / Pisani Paolo
 Opel Corsa  
A
6
 00:07:40.6   00:00:58.6 
00:00:01.3 
 27   124  Katzensteiner Severin / Moser Viktor
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:07:41.8   00:00:59.8 
00:00:01.2 
 28   82  Karhumäki Jouko / Pöllönen Juha
 Volkswagen Golf GTI  
H
10-
 00:07:43.0   00:01:01.0 
00:00:01.2 
 29   56  Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:07:47.9   00:01:05.9 
00:00:04.9 
 30   34  Burkart Aaron / Zemanik Kevin
 Citroën Saxo S1600  
S1600  00:07:48.2   00:01:06.2 
00:00:00.3 
 31   29  Tuček Marcel / Tesař Václav
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N
4
 00:07:48.4   00:01:06.4 
00:00:00.2 
 32   87  Tarabus Jaromír / Trunkát Daniel
 Honda Civic VTi  
N
2
 00:07:53.7   00:01:11.7 
00:00:05.3 
 33   60  Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:07:53.8   00:01:11.8 
00:00:00.1 
 34   37  Böhm Michael / Schmirl Günther
 Fiat Stilo JTD  
D
9
 00:07:59.8   00:01:17.8 
00:00:06.0 
 -   65  Fischerlehner Martin / Jahn Dominik
 Škoda Fabia TDi  
D
9
 00:07:59.8   00:01:17.8 
00:00:00.0 
 36   118  Hofecker Christian / Vogelauer Thomas
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:08:00.4   00:01:18.4 
00:00:00.6 
 37   83  Törmä Pasi / Ruökönen Harri
 Toyota Corolla GT  
H
10-
 00:08:01.9   00:01:19.9 
00:00:01.5 
 38   126  Zitta Robert / Leitner Thomas
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:05.1   00:01:23.1 
00:00:03.2 
 39   111  Kapušanský Ivan / Szenderáková Gabriela
 Škoda Fabia  
N
1
 00:08:08.1   00:01:26.1 
00:00:03.0 
 40   59  Einberger Heinz / Stadler Hubert
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:11.9   00:01:29.9 
00:00:03.8 
 41   93  Kienbacher Dieter / Kienbacher Eduard
 Suzuki Ignis Sport  
N
2
 00:08:13.8   00:01:31.8 
00:00:01.9 
 42   132  Stürmer Horst / Rauscher Martin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:08:14.0   00:01:32.0 
00:00:00.2 
 43   113  Ježek Radek / Ježek Jiří
 Škoda Fabia  
N
1
 00:08:17.3   00:01:35.3 
00:00:03.3 
 44   69  Kogler Michael / Rieben Roland
 Volkswagen Golf V TDI  
D
9
 00:08:17.7   00:01:35.7 
00:00:00.4 
 45   101  Degelsegger Manfred / Pfister Herbert
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:17.8   00:01:35.8 
00:00:00.1 
 46   89  Hozák Petr / Kříž Ladislav
 Honda Civic VTi  
N
2
 00:08:18.8   00:01:36.8 
00:00:01.0 
 47   116  Mayrhofer Johann / Schöberl Markus
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:19.9   00:01:37.9 
00:00:01.1 
 48   81  Piatto Alberto / Vacca Federico
 Renault Clio Sport  
N
3
 00:08:22.7   00:01:40.7 
00:00:02.8 
 49   43  Schiefermüller Karl / Schrankl Siegi
 Subaru Impreza WRX  
N
4
 00:08:23.8   00:01:41.8 
00:00:01.1 
 50   127  Tomek David / Škaloud Jan
 Škoda Felicia Kit Car  
A
6
 00:08:24.0   00:01:42.0 
00:00:00.2 
 51   92  Macht Rudi / Käppel Stefan
 Volkswagen Polo 1,6 GTI  
N
2
 00:08:24.3   00:01:42.3 
00:00:00.3 
 52   66  Stigler Seppi / Pfaffenhuemer Walter
 Volkswagen Golf V TDI  
D
9
 00:08:28.3   00:01:46.3 
00:00:04.0 
 53   72  Kopelent Ladislav / Kopelentová Helena
 Škoda Felicia  
A
5
 00:08:31.0   00:01:49.0 
00:00:02.7 
 54   71  Hodaň Vlastimil / Maťková Anna
 Škoda Felicia Kit Car  
A
5
 00:08:35.5   00:01:53.5 
00:00:04.5 
 55   74  Achs Robert / Langer Filip
 Škoda Fabia  
A
5
 00:08:36.3   00:01:54.3 
00:00:00.8 
 56   79  Vaňáč Jan / Vorel Václav
 Peugeot 206 RC  
N
3
 00:08:36.9   00:01:54.9 
00:00:00.6 
 57   49  Rosenberger Kris / Monego Tina Maria
 Lancia Fulvia HF  
Hist
11
 00:08:40.5   00:01:58.5 
00:00:03.6 
 58   58  Eigl Christian / Brugger Jutta
 Audi 80 Quattro  
H
10P
 00:08:40.8   00:01:58.8 
00:00:00.3 
 59   86  Pertlíček Jiří jun. / Orava Radim
 Suzuki Ignis Sport  
N
2
 00:08:42.9   00:02:00.9 
00:00:02.1 
 60   75  Mühlberger Roman / Rotter Alois
 Peugeot 106 Xsi  
A
5
 00:08:44.1   00:02:02.1 
00:00:01.2 
 61   90  Hlach Patrik / Matušová Veronika
 Honda Civic VTi  
N
2
 00:08:46.5   00:02:04.5 
00:00:02.4 
 62   99  Steiner Martin / Steiner Lydia
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:54.7   00:02:12.7 
00:00:08.2 
 63   129  Smékal Egon / Volf Jirka
 Honda Civic Type R  
N
3
 00:08:58.7   00:02:16.7 
00:00:04.0 
 64   96  Jaitz Markus / Schützner Richard
 Fiat Stilo JTD  
D
9
 00:09:01.9   00:02:19.9 
00:00:03.2 
 65   109  Werner Wolfgang / Hiess Wolfgang
 Suzuki Ignis Sport  
N
2
 00:09:02.7   00:02:20.7 
00:00:00.8 
 66   95  Kraus Gerhard / Steuer Andreas
 Volkswagen Golf V TDI  
D
9
 00:09:05.7   00:02:23.7 
00:00:03.0 
 67   112  Dvořák Josef / Slavík Jan
 Škoda Fabia  
N
1
 00:09:08.9   00:02:26.9 
00:00:03.2 
 68   114  Bergometti Pierluigi / Sangalli Laura
 Nissan Micra  
N
1
 00:09:10.5   00:02:28.5 
00:00:01.6 
 69   78  Šilha Josef / Brixí Petr
 Peugeot 306 S16  
N
3
 00:09:12.1   00:02:30.1 
00:00:01.6 
 70   48  Fišer Miroslav / Středa Hynek
 Volkswagen Golf GTI  
A
7
 00:09:24.0   00:02:42.0 
00:00:11.9 
 71   76  Regner Thomas / Regner Christian
 Renault Clio 16V  
A
7
 00:09:26.7   00:02:44.7 
00:00:02.7 
 72   122  Piererfellner Franz / Haslinger Hannes
 BMW 325i  
H
10P
 00:09:27.7   00:02:45.7 
00:00:01.0 
 73   103  Mörtenböck David / Himmelbauer Michael
 Mazda 323 GT R  
H
10P
 00:09:42.0   00:03:00.0 
00:00:14.3 
 74   110  Kulhan Jiří / Jugas Jaroslav
 Volkswagen Polo 1,4 16 V  
N
1
 00:09:43.9   00:03:01.9 
00:00:01.9 
 75   105  Polato Andrea / Andrea Gabriele
 Fiat Cinquecento  
H
10-
 00:09:48.7   00:03:06.7 
00:00:04.8 
 76   115  Folger Walter / Edlbauer Richard
 Toyota Corolla AE 86  
H
10-
 00:10:12.1   00:03:30.1 
00:00:23.4 
 77   104  Eberherr Christian / Stummer Daniela
 Ford Escort RS 2000  
Hist
11
 00:11:48.3   00:05:06.3 
00:01:36.2 
 78   68  Boček Oldřich / Boček Jiří
 Škoda Octavia TDI  
D
9
 00:14:26.7   00:07:44.7 
00:02:38.4 
Po RZ / After SS 17
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Skupina
Pořadí
RZ čas
Penalizace
Součet Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Category
Position
Stage Time
Penalties
Total Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   1 
1
 Baumschlager Raimund / Ettel Bernhard 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A/8
1
 03:03:48.4 
 
 03:03:48.4   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   6 
2
 Mörtl Achim / Schwarz Siegfried 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
1
 03:05:18.1 
 
 03:05:18.1   00:01:29.7 
00:01:29.7 
 3   9 
3
 Gaßner Hermann / Thannhäuser Karin 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
2
 03:08:13.0 
 
 03:08:13.0   00:04:24.6 
00:02:54.9 
 4   7 
4
 Vojtěch Štěpán / Ernst Michal 
 Peugeot 206 WRC  
A/8
2
 03:09:49.3 
 
 03:09:49.3   00:06:00.9 
00:01:36.3 
 5   26 
5
 Štajf Vojtěch / Černoch Jiří 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
3
 03:11:08.9 
 
 03:11:08.9   00:07:20.5 
00:01:19.6 
 6   28 
7
 Cais Miroslav / Ondrejčík Pavel 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
4
 03:12:41.2 
 
 03:12:41.2   00:08:52.8 
00:01:32.3 
 7   10 
6
 Haneder Ernst / Weissengruber Daniela 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
5
 03:12:52.9 
 
 03:12:52.9   00:09:04.5 
00:00:11.7 
 8   12 
8
 Wolff Toto / Pöschl Gerald 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
A/8
3
 03:13:12.0 
 
 03:13:12.0   00:09:23.6 
00:00:19.1 
 9   3 
9
 Paasonen Jani / Vainikkä Jani 
 Škoda Octavia 4x4  
N/4
6
 03:13:50.9 
 
 03:13:50.9   00:10:02.5 
00:00:38.9 
 10   38 
10
 Sonnleitner Franz / Fahrnberger Mario 
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N/4
7
 03:14:27.2 
 
 03:14:27.2   00:10:38.8 
00:00:36.3 
 11   18 
11
 Trojan Karel / Řihák Petr 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
8
 03:15:16.5 
00:01:00.0 
 03:16:16.5   00:12:28.1 
00:01:49.3 
 12   14 
12
 Valoušek Pavel / Scalvini Pierangelo 
 Suzuki Ignis S1600  
S1600
1
 03:17:36.2 
00:00:10.0 
 03:17:46.2   00:13:57.8 
00:01:29.7 
 13   41 
14
 Tomaštík Jaromír / Lasevič Richard 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
9
 03:20:04.9 
 
 03:20:04.9   00:16:16.5 
00:02:18.7 
 14   2 
13
 Kopecký Jan / Schovánek Filip 
 Škoda Fabia S1600  
S1600
2
 03:19:40.8 
00:00:30.0 
 03:20:10.8   00:16:22.4 
00:00:05.9 
 15   30 
16
 Štěpánek Jan / Omelka Marek 
 Subaru Impreza Sti  
N/4
10
 03:22:52.9 
 
 03:22:52.9   00:19:04.5 
00:02:42.1 
 16   31 
15
 Grössing Gerwald / Winkelhofer Fred 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
11
 03:22:58.6 
 
 03:22:58.6   00:19:10.2 
00:00:05.7 
 17   21 
17
 Liška Milan / Chvojková Zuzana 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
12
 03:23:10.5 
 
 03:23:10.5   00:19:22.1 
00:00:11.9 
 18   25 
19
 Semerád Josef / Ceplecha Bohuslav 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N/4
13
 03:24:08.2 
 
 03:24:08.2   00:20:19.8 
00:00:57.7 
 19   19 
18
 Votava Jan / Synáč Franta 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
14
 03:24:10.4 
 
 03:24:10.4   00:20:22.0 
00:00:02.2 
 20   55 
21
 Seiberl Johann / Ahorner Alexander 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
1
 03:28:15.6 
 
 03:28:15.6   00:24:27.2 
00:04:05.2 
 21   136 
22
 Kiss Elemér / Papp György 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
15
 03:29:54.2 
 
 03:29:54.2   00:26:05.8 
00:01:38.6 
 22   100 
23
 Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas 
 Audi Coupe S2  
H/10P
2
 03:30:25.2 
 
 03:30:25.2   00:26:36.8 
00:00:31.0 
 23   60 
24
 Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
3
 03:32:09.0 
 
 03:32:09.0   00:28:20.6 
00:01:43.8 
 24   82 
26
 Karhumäki Jouko / Pöllönen Juha 
 Volkswagen Golf GTI  
H/10-
1
 03:31:25.8 
00:01:00.0 
 03:32:25.8   00:28:37.4 
00:00:16.8 
 25   34 
25
 Burkart Aaron / Zemanik Kevin 
 Citroën Saxo S1600  
S1600
3
 03:32:30.4 
 
 03:32:30.4   00:28:42.0 
00:00:04.6 
 26   64 
28
 Gonzo Diego / Pisani Paolo 
 Opel Corsa  
A/6
1
 03:32:42.0 
 
 03:32:42.0   00:28:53.6 
00:00:11.6 
 27   39 
29
 Jahn Bernhard / Jahn Petra 
 Subaru Impreza Sti  
A/8
4
 03:32:23.8 
00:00:20.0 
 03:32:43.8   00:28:55.4 
00:00:01.8 
 28   87 
27
 Tarabus Jaromír / Trunkát Daniel 
 Honda Civic VTi  
N/2
1
 03:32:45.1 
 
 03:32:45.1   00:28:56.7 
00:00:01.3 
 29   65 
30
 Fischerlehner Martin / Jahn Dominik 
 Škoda Fabia TDi  
D/9
1
 03:34:05.7 
 
 03:34:05.7   00:30:17.3 
00:01:20.6 
 30   124 
31
 Katzensteiner Severin / Moser Viktor 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
4
 03:34:55.2 
 
 03:34:55.2   00:31:06.8 
00:00:49.5 
 31   56 
32
 Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
5
 03:35:33.1 
00:00:10.0 
 03:35:43.1   00:31:54.7 
00:00:47.9 
 32   121 
33
 Bauer Jochen / Kreisel Walter 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
6
 03:35:50.0 
 
 03:35:50.0   00:32:01.6 
00:00:06.9 
 33   59 
34
 Einberger Heinz / Stadler Hubert 
 Mazda 323 GT-R  
H/10P
7
 03:37:22.0 
 
 03:37:22.0   00:33:33.6 
00:01:32.0 
 34   83 
35
 Törmä Pasi / Ruökönen Harri 
 Toyota Corolla GT  
H/10-
2
 03:36:23.1 
00:01:00.0 
 03:37:23.1   00:33:34.7 
00:00:01.1 
 35   37 
36
 Böhm Michael / Schmirl Günther 
 Fiat Stilo JTD  
D/9
2
 03:37:33.7 
 
 03:37:33.7   00:33:45.3 
00:00:10.6 
 36   127 
37
 Tomek David / Škaloud Jan 
 Škoda Felicia Kit Car  
A/6
2
 03:38:09.5 
 
 03:38:09.5   00:34:21.1 
00:00:35.8 
 37   132 
38
 Stürmer Horst / Rauscher Martin 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
8
 03:38:59.9 
00:00:40.0 
 03:39:39.9   00:35:51.5 
00:01:30.4 
 38   69 
39
 Kogler Michael / Rieben Roland 
 Volkswagen Golf V TDI  
D/9
3
 03:40:06.7 
 
 03:40:06.7   00:36:18.3 
00:00:26.8 
 39   118 
41
 Hofecker Christian / Vogelauer Thomas 
 Audi Quattro Coupe  
H/10P
9
 03:39:20.0 
00:01:00.0 
 03:40:20.0   00:36:31.6 
00:00:13.3 
 40   49 
40
 Rosenberger Kris / Monego Tina Maria 
 Lancia Fulvia HF  
Hist/11
1
 03:40:37.4 
 
 03:40:37.4   00:36:49.0 
00:00:17.4 
 41   126 
42
 Zitta Robert / Leitner Thomas 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
10
 03:40:38.3 
 
 03:40:38.3   00:36:49.9 
00:00:00.9 
 42   93 
43
 Kienbacher Dieter / Kienbacher Eduard 
 Suzuki Ignis Sport  
N/2
2
 03:40:51.9 
 
 03:40:51.9   00:37:03.5 
00:00:13.6 
 43   113 
45
 Ježek Radek / Ježek Jiří 
 Škoda Fabia  
N/1
1
 03:41:18.9 
 
 03:41:18.9   00:37:30.5 
00:00:27.0 
 44   52 
46
 Taddei Alessandro / Gaspari Andrea 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N/4
16
 03:40:14.5 
00:01:20.0 
 03:41:34.5   00:37:46.1 
00:00:15.6 
 45   86 
44
 Pertlíček Jiří jun. / Orava Radim 
 Suzuki Ignis Sport  
N/2
3
 03:41:43.9 
 
 03:41:43.9   00:37:55.5 
00:00:09.4 
 46   111 
47
 Kapušanský Ivan / Szenderáková Gabriela 
 Škoda Fabia  
N/1
2
 03:41:44.1 
 
 03:41:44.1   00:37:55.7 
00:00:00.2 
 47   116 
48
 Mayrhofer Johann / Schöberl Markus 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
11
 03:42:11.5 
 
 03:42:11.5   00:38:23.1 
00:00:27.4 
 48   29 
49
 Tuček Marcel / Tesař Václav 
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N/4
17
 03:42:26.1 
 
 03:42:26.1   00:38:37.7 
00:00:14.6 
 49   74 
50
 Achs Robert / Langer Filip 
 Škoda Fabia  
A/5
1
 03:43:47.5 
 
 03:43:47.5   00:39:59.1 
00:01:21.4 
 50   71 
51
 Hodaň Vlastimil / Maťková Anna 
 Škoda Felicia Kit Car  
A/5
2
 03:44:59.4 
 
 03:44:59.4   00:41:11.0 
00:01:11.9 
 51   92 
53
 Macht Rudi / Käppel Stefan 
 Volkswagen Polo 1,6 GTI  
N/2
4
 03:45:46.5 
 
 03:45:46.5   00:41:58.1 
00:00:47.1 
 52   66 
52
 Stigler Seppi / Pfaffenhuemer Walter 
 Volkswagen Golf V TDI  
D/9
4
 03:45:36.8 
00:00:10.0 
 03:45:46.8   00:41:58.4 
00:00:00.3 
 53   89 
54
 Hozák Petr / Kříž Ladislav 
 Honda Civic VTi  
N/2
5
 03:47:14.8 
00:01:10.0 
 03:48:24.8   00:44:36.4 
00:02:38.0 
 54   81 
55
 Piatto Alberto / Vacca Federico 
 Renault Clio Sport  
N/3
1
 03:49:08.3 
 
 03:49:08.3   00:45:19.9 
00:00:43.5 
 55   90 
56
 Hlach Patrik / Matušová Veronika 
 Honda Civic VTi  
N/2
6
 03:49:32.7 
 
 03:49:32.7   00:45:44.3 
00:00:24.4 
 56   129 
57
 Smékal Egon / Volf Jirka 
 Honda Civic Type R  
N/3
2
 03:50:01.2 
 
 03:50:01.2   00:46:12.8 
00:00:28.5 
 57   75 
58
 Mühlberger Roman / Rotter Alois 
 Peugeot 106 Xsi  
A/5
3
 03:50:49.5 
00:00:10.0 
 03:50:59.5   00:47:11.1 
00:00:58.3 
 58   109 
59
 Werner Wolfgang / Hiess Wolfgang 
 Suzuki Ignis Sport  
N/2
7
 03:52:02.4 
 
 03:52:02.4   00:48:14.0 
00:01:02.9 
 59   79 
61
 Vaňáč Jan / Vorel Václav 
 Peugeot 206 RC  
N/3
3
 03:52:05.0 
 
 03:52:05.0   00:48:16.6 
00:00:02.6 
 60   95 
60
 Kraus Gerhard / Steuer Andreas 
 Volkswagen Golf V TDI  
D/9
5
 03:52:17.0 
 
 03:52:17.0   00:48:28.6 
00:00:12.0 
 61   43 
63
 Schiefermüller Karl / Schrankl Siegi 
 Subaru Impreza WRX  
N/4
18
 03:52:22.3 
00:01:30.0 
 03:53:52.3   00:50:03.9 
00:01:35.3 
 62   76 
62
 Regner Thomas / Regner Christian 
 Renault Clio 16V  
A/7
1
 03:54:01.3 
 
 03:54:01.3   00:50:12.9 
00:00:09.0 
 63   96 
64
 Jaitz Markus / Schützner Richard 
 Fiat Stilo JTD  
D/9
6
 03:55:50.8 
 
 03:55:50.8   00:52:02.4 
00:01:49.5 
 64   112 
65
 Dvořák Josef / Slavík Jan 
 Škoda Fabia  
N/1
3
 03:56:38.5 
 
 03:56:38.5   00:52:50.1 
00:00:47.7 
 65   78 
66
 Šilha Josef / Brixí Petr 
 Peugeot 306 S16  
N/3
4
 03:55:12.0 
00:01:30.0 
 03:56:42.0   00:52:53.6 
00:00:03.5 
 66   72 
67
 Kopelent Ladislav / Kopelentová Helena 
 Škoda Felicia  
A/5
4
 04:00:10.4 
 
 04:00:10.4   00:56:22.0 
00:03:28.4 
 67   48 
68
 Fišer Miroslav / Středa Hynek 
 Volkswagen Golf GTI  
A/7
2
 04:02:43.2 
 
 04:02:43.2   00:58:54.8 
00:02:32.8 
 68   110 
70
 Kulhan Jiří / Jugas Jaroslav 
 Volkswagen Polo 1,4 16 V  
N/1
4
 04:04:43.5 
 
 04:04:43.5   01:00:55.1 
00:02:00.3 
 69   122 
72
 Piererfellner Franz / Haslinger Hannes 
 BMW 325i  
H/10P
12
 04:04:55.7 
 
 04:04:55.7   01:01:07.3 
00:00:12.2 
 70   104 
69
 Eberherr Christian / Stummer Daniela 
 Ford Escort RS 2000  
Hist/11
2
 04:04:22.5 
00:01:10.0 
 04:05:32.5   01:01:44.1 
00:00:36.8 
 71   101 
75
 Degelsegger Manfred / Pfister Herbert 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H/10P
13
 04:17:25.9 
 
 04:17:25.9   01:13:37.5 
00:11:53.4 
 72   114 
74
 Bergometti Pierluigi / Sangalli Laura 
 Nissan Micra  
N/1
5
 04:18:17.2 
 
 04:18:17.2   01:14:28.8 
00:00:51.3 
 73   58 
77
 Eigl Christian / Brugger Jutta 
 Audi 80 Quattro  
H/10P
14
 04:19:38.6 
00:00:10.0 
 04:19:48.6   01:16:00.2 
00:01:31.4 
 74   115 
76
 Folger Walter / Edlbauer Richard 
 Toyota Corolla AE 86  
H/10-
3
 04:20:45.5 
00:00:30.0 
 04:21:15.5   01:17:27.1 
00:01:26.9 
 75   105 
78
 Polato Andrea / Andrea Gabriele 
 Fiat Cinquecento  
H/10-
4
 04:21:39.6 
 
 04:21:39.6   01:17:51.2 
00:00:24.1 
 76   99 
79
 Steiner Martin / Steiner Lydia 
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H/10P
15
 04:20:59.0 
00:01:10.0 
 04:22:09.0   01:18:20.6 
00:00:29.4 
 77   103 
80
 Mörtenböck David / Himmelbauer Michael 
 Mazda 323 GT R  
H/10P
16
 04:36:03.5 
00:00:10.0 
 04:36:13.5   01:32:25.1 
00:14:04.5 
 78   68 
81
 Boček Oldřich / Boček Jiří 
 Škoda Octavia TDI  
D/9
7
 04:42:40.7 
 
 04:42:40.7   01:38:52.3 
00:06:27.2 
INFORMACE K RZ 17 / INFORMATION ABOUT SS 17
Info není zatím k dispozici / Info not available yet
Valid XHTML 1.0 Transitional