Seznam převzatých posádekStartovní listinaČasový harmonogramInformacePenalizaceOdstoupeníVyloučení
www.autosport.czPORS plus s.r.o. Zlín
Neoficiální výsledky / Unofficial results
Výpis pro skupiny / List for category: H/10P
Tragwein - Aisttal - Elz
, délka RZ / SS length: 26.88 km


  RZ / SS    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18  

  Třída / Class     A/5     A/6     A/7     S1600     A/8     D/9     H/10-     H/10P     Hist/11     N/1     N/2     N/3     N/4  
  Skupina / Group     A     N  
  Pohár / Champ.     ZSE     ZSE - Winter cup     MMČR     MR     MR junior     Diesel cup     A6a     RSS  
  VŠECHNY / ALL  

24. IQ - Jänner Rallye 2006
Výsledky jsou zpracovávány ve spolupráci se SIWA.AT



RZ / SS 18
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   56  Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:21:16.1   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   124  Katzensteiner Severin / Moser Viktor
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:21:16.9   00:00:00.8 
00:00:00.8 
 3   55  Seiberl Johann / Ahorner Alexander
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:21:52.6   00:00:36.5 
00:00:35.7 
 4   118  Hofecker Christian / Vogelauer Thomas
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:21:59.7   00:00:43.6 
00:00:07.1 
 5   132  Stürmer Horst / Rauscher Martin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:22:11.6   00:00:55.5 
00:00:11.9 
 6   100  Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas
 Audi Coupe S2  
H
10P
 00:22:15.3   00:00:59.2 
00:00:03.7 
 7   60  Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:22:24.6   00:01:08.5 
00:00:09.3 
 8   59  Einberger Heinz / Stadler Hubert
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:22:31.1   00:01:15.0 
00:00:06.5 
 9   126  Zitta Robert / Leitner Thomas
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:23:09.0   00:01:52.9 
00:00:37.9 
 10   101  Degelsegger Manfred / Pfister Herbert
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:23:33.8   00:02:17.7 
00:00:24.8 
 11   103  Mörtenböck David / Himmelbauer Michael
 Mazda 323 GT R  
H
10P
 00:23:46.0   00:02:29.9 
00:00:12.2 
 12   116  Mayrhofer Johann / Schöberl Markus
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:24:04.8   00:02:48.7 
00:00:18.8 
 13   99  Steiner Martin / Steiner Lydia
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H
10P
 00:24:22.0   00:03:05.9 
00:00:17.2 
 14   58  Eigl Christian / Brugger Jutta
 Audi 80 Quattro  
H
10P
 00:25:28.3   00:04:12.2 
00:01:06.3 
 15   122  Piererfellner Franz / Haslinger Hannes
 BMW 325i  
H
10P
 00:26:00.0   00:04:43.9 
00:00:31.7 
 16   121  Bauer Jochen / Kreisel Walter
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:28:44.1   00:07:28.0 
00:02:44.1 
Po RZ / After SS 18
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas
Penalizace
Součet Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time
Penalties
Total Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   55 
1
 Seiberl Johann / Ahorner Alexander 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 03:50:08.2 
 
 03:50:08.2   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   100 
2
 Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas 
 Audi Coupe S2  
H
10P
 03:52:40.5 
 
 03:52:40.5   00:02:32.3 
00:02:32.3 
 3   60 
3
 Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 03:54:33.6 
 
 03:54:33.6   00:04:25.4 
00:01:53.1 
 4   124 
4
 Katzensteiner Severin / Moser Viktor 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 03:56:12.1 
 
 03:56:12.1   00:06:03.9 
00:01:38.5 
 5   56 
5
 Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 03:56:49.2 
00:00:10.0 
 03:56:59.2   00:06:51.0 
00:00:47.1 
 6   59 
7
 Einberger Heinz / Stadler Hubert 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 03:59:53.1 
 
 03:59:53.1   00:09:44.9 
00:02:53.9 
 7   132 
8
 Stürmer Horst / Rauscher Martin 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 04:01:11.5 
00:00:40.0 
 04:01:51.5   00:11:43.3 
00:01:58.4 
 8   118 
9
 Hofecker Christian / Vogelauer Thomas 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 04:01:19.7 
00:01:00.0 
 04:02:19.7   00:12:11.5 
00:00:28.2 
 9   126 
10
 Zitta Robert / Leitner Thomas 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 04:03:47.3 
 
 04:03:47.3   00:13:39.1 
00:01:27.6 
 10   121 
6
 Bauer Jochen / Kreisel Walter 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 04:04:34.1 
 
 04:04:34.1   00:14:25.9 
00:00:46.8 
 11   116 
11
 Mayrhofer Johann / Schöberl Markus 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 04:06:16.3 
 
 04:06:16.3   00:16:08.1 
00:01:42.2 
 12   122 
12
 Piererfellner Franz / Haslinger Hannes 
 BMW 325i  
H
10P
 04:30:55.7 
 
 04:30:55.7   00:40:47.5 
00:24:39.4 
 13   101 
13
 Degelsegger Manfred / Pfister Herbert 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 04:40:59.7 
 
 04:40:59.7   00:50:51.5 
00:10:04.0 
 14   58 
14
 Eigl Christian / Brugger Jutta 
 Audi 80 Quattro  
H
10P
 04:45:06.9 
00:00:10.0 
 04:45:16.9   00:55:08.7 
00:04:17.2 
 15   99 
15
 Steiner Martin / Steiner Lydia 
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H
10P
 04:45:21.0 
00:01:10.0 
 04:46:31.0   00:56:22.8 
00:01:14.1 
 16   103 
16
 Mörtenböck David / Himmelbauer Michael 
 Mazda 323 GT R  
H
10P
 04:59:49.5 
00:00:10.0 
 04:59:59.5   01:09:51.3 
00:13:28.5 
INFORMACE K RZ 18 / INFORMATION ABOUT SS 18
Info není zatím k dispozici / Info not available yet
Valid XHTML 1.0 Transitional