Seznam převzatých posádekStartovní listinaČasový harmonogramInformacePenalizaceOdstoupeníVyloučení
www.autosport.czPORS plus s.r.o. Zlín
Neoficiální výsledky / Unofficial results
Výpis pro skupiny / List for category: N/4
Tragwein - Aisttal - Elz
, délka RZ / SS length: 26.88 km


  RZ / SS    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18  

  Třída / Class     A/5     A/6     A/7     S1600     A/8     D/9     H/10-     H/10P     Hist/11     N/1     N/2     N/3     N/4  
  Skupina / Group     A     N  
  Pohár / Champ.     ZSE     ZSE - Winter cup     MMČR     MR     MR junior     Diesel cup     A6a     RSS  
  VŠECHNY / ALL  

24. IQ - Jänner Rallye 2006
Výsledky jsou zpracovávány ve spolupráci se SIWA.AT



RZ / SS 18
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   6  Mörtl Achim / Schwarz Siegfried
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:19:12.9   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   9  Gaßner Hermann / Thannhäuser Karin
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:19:13.1   00:00:00.2 
00:00:00.2 
 3   25  Semerád Josef / Ceplecha Bohuslav
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:19:36.8   00:00:23.9 
00:00:23.7 
 4   26  Štajf Vojtěch / Černoch Jiří
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:19:38.5   00:00:25.6 
00:00:01.7 
 5   18  Trojan Karel / Řihák Petr
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:19:41.6   00:00:28.7 
00:00:03.1 
 6   28  Cais Miroslav / Ondrejčík Pavel
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:19:45.9   00:00:33.0 
00:00:04.3 
 7   30  Štěpánek Jan / Omelka Marek
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:19:47.1   00:00:34.2 
00:00:01.2 
 8   38  Sonnleitner Franz / Fahrnberger Mario
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N
4
 00:19:57.8   00:00:44.9 
00:00:10.7 
 9   31  Grössing Gerwald / Winkelhofer Fred
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 00:20:13.6   00:01:00.7 
00:00:15.8 
 10   3  Paasonen Jani / Vainikkä Jani
 Škoda Octavia 4x4  
N
4
 00:20:29.2   00:01:16.3 
00:00:15.6 
 11   21  Liška Milan / Chvojková Zuzana
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:20:40.0   00:01:27.1 
00:00:10.8 
 12   41  Tomaštík Jaromír / Lasevič Richard
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 00:20:55.8   00:01:42.9 
00:00:15.8 
 13   10  Haneder Ernst / Weissengruber Daniela
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:21:09.1   00:01:56.2 
00:00:13.3 
 14   136  Kiss Elemér / Papp György
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 00:21:44.6   00:02:31.7 
00:00:35.5 
 15   29  Tuček Marcel / Tesař Václav
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N
4
 00:21:53.5   00:02:40.6 
00:00:08.9 
 16   43  Schiefermüller Karl / Schrankl Siegi
 Subaru Impreza WRX  
N
4
 00:21:54.2   00:02:41.3 
00:00:00.7 
Po RZ / After SS 18
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas
Penalizace
Součet Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time
Penalties
Total Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   6 
1
 Mörtl Achim / Schwarz Siegfried 
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 03:24:31.0 
 
 03:24:31.0   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   9 
2
 Gaßner Hermann / Thannhäuser Karin 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 03:27:26.1 
 
 03:27:26.1   00:02:55.1 
00:02:55.1 
 3   26 
3
 Štajf Vojtěch / Černoch Jiří 
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 03:30:47.4 
 
 03:30:47.4   00:06:16.4 
00:03:21.3 
 4   28 
4
 Cais Miroslav / Ondrejčík Pavel 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 03:32:27.1 
 
 03:32:27.1   00:07:56.1 
00:01:39.7 
 5   10 
5
 Haneder Ernst / Weissengruber Daniela 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 03:34:02.0 
 
 03:34:02.0   00:09:31.0 
00:01:34.9 
 6   3 
6
 Paasonen Jani / Vainikkä Jani 
 Škoda Octavia 4x4  
N
4
 03:34:20.1 
 
 03:34:20.1   00:09:49.1 
00:00:18.1 
 7   38 
7
 Sonnleitner Franz / Fahrnberger Mario 
 Mitsubishi Lancer EVO III  
N
4
 03:34:25.0 
 
 03:34:25.0   00:09:54.0 
00:00:04.9 
 8   18 
8
 Trojan Karel / Řihák Petr 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 03:34:58.1 
00:01:00.0 
 03:35:58.1   00:11:27.1 
00:01:33.1 
 9   41 
9
 Tomaštík Jaromír / Lasevič Richard 
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 03:41:00.7 
 
 03:41:00.7   00:16:29.7 
00:05:02.6 
 10   30 
10
 Štěpánek Jan / Omelka Marek 
 Subaru Impreza Sti  
N
4
 03:42:40.0 
 
 03:42:40.0   00:18:09.0 
00:01:39.3 
 11   31 
11
 Grössing Gerwald / Winkelhofer Fred 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 03:43:12.2 
 
 03:43:12.2   00:18:41.2 
00:00:32.2 
 12   25 
13
 Semerád Josef / Ceplecha Bohuslav 
 Mitsubishi Lancer EVO VII  
N
4
 03:43:45.0 
 
 03:43:45.0   00:19:14.0 
00:00:32.8 
 13   21 
12
 Liška Milan / Chvojková Zuzana 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 03:43:50.5 
 
 03:43:50.5   00:19:19.5 
00:00:05.5 
 14   136 
15
 Kiss Elemér / Papp György 
 Mitsubishi Lancer EVO VIII  
N
4
 03:51:38.8 
 
 03:51:38.8   00:27:07.8 
00:07:48.3 
 15   29 
17
 Tuček Marcel / Tesař Václav 
 Mitsubishi Lancer EVO VI  
N
4
 04:04:19.6 
 
 04:04:19.6   00:39:48.6 
00:12:40.8 
 16   43 
18
 Schiefermüller Karl / Schrankl Siegi 
 Subaru Impreza WRX  
N
4
 04:14:16.5 
00:01:30.0 
 04:15:46.5   00:51:15.5 
00:11:26.9 
INFORMACE K RZ 18 / INFORMATION ABOUT SS 18
Info není zatím k dispozici / Info not available yet
Valid XHTML 1.0 Transitional