Seznam převzatých posádekStartovní listinaČasový harmonogramInformacePenalizaceOdstoupeníVyloučení
www.autosport.czPORS plus s.r.o. Zlín
Neoficiální výsledky / Unofficial results
Výpis pro skupiny / List for category: H/10P
Freistadt - Trölsberg
, délka RZ / SS length: 9.23 km


  RZ / SS    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18  

  Třída / Class     A/5     A/6     A/7     S1600     A/8     D/9     H/10-     H/10P     Hist/11     N/1     N/2     N/3     N/4  
  Skupina / Group     A     N  
  Pohár / Champ.     ZSE     ZSE - Winter cup     MMČR     MR     MR junior     Diesel cup     A6a     RSS  
  VŠECHNY / ALL  

24. IQ - Jänner Rallye 2006
Výsledky jsou zpracovávány ve spolupráci se SIWA.AT



RZ / SS 1
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   56  Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:07:45.0   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   54  Benes Markus / Wannenmacher Norbert
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:07:54.8   00:00:09.8 
00:00:09.8 
 3   55  Seiberl Johann / Ahorner Alexander
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:01.0   00:00:16.0 
00:00:06.2 
 4   60  Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:03.1   00:00:18.1 
00:00:02.1 
 5   103  Mörtenböck David / Himmelbauer Michael
 Mazda 323 GT R  
H
10P
 00:08:12.1   00:00:27.1 
00:00:09.0 
 6   124  Katzensteiner Severin / Moser Viktor
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:13.0   00:00:28.0 
00:00:00.9 
 7   117  Hartl Dominik / Fragner Christian
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:13.7   00:00:28.7 
00:00:00.7 
 8   59  Einberger Heinz / Stadler Hubert
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:14.5   00:00:29.5 
00:00:00.8 
 9   100  Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas
 Audi Coupe S2  
H
10P
 00:08:23.0   00:00:38.0 
00:00:08.5 
 10   118  Hofecker Christian / Vogelauer Thomas
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:08:23.9   00:00:38.9 
00:00:00.9 
 11   123  Aigner Gerhard / Dämon Roland
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:26.0   00:00:41.0 
00:00:02.1 
 12   132  Stürmer Horst / Rauscher Martin
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:08:33.1   00:00:48.1 
00:00:07.1 
 13   101  Degelsegger Manfred / Pfister Herbert
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:47.4   00:01:02.4 
00:00:14.3 
 14   46  Musil Pavel / Vilímek Petr
 Ford Escort Cosworth  
H
10P
 00:08:59.1   00:01:14.1 
00:00:11.7 
 15   125  Mayer Alexander / Eder Thomas
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:01.4   00:01:16.4 
00:00:02.3 
 16   99  Steiner Martin / Steiner Lydia
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:02.0   00:01:17.0 
00:00:00.6 
 17   126  Zitta Robert / Leitner Thomas
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:03.1   00:01:18.1 
00:00:01.1 
 18   116  Mayrhofer Johann / Schöberl Markus
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:05.7   00:01:20.7 
00:00:02.6 
 19   122  Piererfellner Franz / Haslinger Hannes
 BMW 325i  
H
10P
 00:10:05.3   00:02:20.3 
00:00:59.6 
 20   121  Bauer Jochen / Kreisel Walter
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:12:01.4   00:04:16.4 
00:01:56.1 
 21   58  Eigl Christian / Brugger Jutta
 Audi 80 Quattro  
H
10P
 00:13:08.1   00:05:23.1 
00:01:06.7 
 22   57  Klausner Christof / Berger Klemens
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:26:32.6   00:18:47.6 
00:13:24.5 
Po RZ / After SS 1
Poř. St.č. Jezdec / Spolujezdec
Značka vozu
Sk.
Tř.
RZ čas
Penalizace
Součet Ztráta ved.
Ztráta před.
Pos. No Driver / Co-driver
Vehicle
Grp.
Cls.
Stage Time
Penalties
Total Time Diff.Leader
Diff.Prev.
 1   56 
1
 Kohlhofer Franz / Hadolt Erwin 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:07:45.0 
 
 00:07:45.0   00:00:00.0 
00:00:00.0 
 2   54 
2
 Benes Markus / Wannenmacher Norbert 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:07:54.8 
 
 00:07:54.8   00:00:09.8 
00:00:09.8 
 3   55 
3
 Seiberl Johann / Ahorner Alexander 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:01.0 
 
 00:08:01.0   00:00:16.0 
00:00:06.2 
 4   60 
4
 Pfeifer Alois / Wohlschläger Christian 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:03.1 
 
 00:08:03.1   00:00:18.1 
00:00:02.1 
 5   103 
5
 Mörtenböck David / Himmelbauer Michael 
 Mazda 323 GT R  
H
10P
 00:08:12.1 
 
 00:08:12.1   00:00:27.1 
00:00:09.0 
 6   124 
6
 Katzensteiner Severin / Moser Viktor 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:13.0 
 
 00:08:13.0   00:00:28.0 
00:00:00.9 
 7   117 
7
 Hartl Dominik / Fragner Christian 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:13.7 
 
 00:08:13.7   00:00:28.7 
00:00:00.7 
 8   59 
8
 Einberger Heinz / Stadler Hubert 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:08:14.5 
 
 00:08:14.5   00:00:29.5 
00:00:00.8 
 9   100 
9
 Manzenreiter Kurt / Manzenreiter Thomas 
 Audi Coupe S2  
H
10P
 00:08:23.0 
 
 00:08:23.0   00:00:38.0 
00:00:08.5 
 10   118 
10
 Hofecker Christian / Vogelauer Thomas 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:08:23.9 
 
 00:08:23.9   00:00:38.9 
00:00:00.9 
 11   123 
11
 Aigner Gerhard / Dämon Roland 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:26.0 
 
 00:08:26.0   00:00:41.0 
00:00:02.1 
 12   132 
12
 Stürmer Horst / Rauscher Martin 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:08:33.1 
 
 00:08:33.1   00:00:48.1 
00:00:07.1 
 13   101 
13
 Degelsegger Manfred / Pfister Herbert 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:08:47.4 
 
 00:08:47.4   00:01:02.4 
00:00:14.3 
 14   46 
14
 Musil Pavel / Vilímek Petr 
 Ford Escort Cosworth  
H
10P
 00:08:59.1 
 
 00:08:59.1   00:01:14.1 
00:00:11.7 
 15   125 
15
 Mayer Alexander / Eder Thomas 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:01.4 
 
 00:09:01.4   00:01:16.4 
00:00:02.3 
 16   99 
16
 Steiner Martin / Steiner Lydia 
 Toyota Celica 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:02.0 
 
 00:09:02.0   00:01:17.0 
00:00:00.6 
 17   126 
17
 Zitta Robert / Leitner Thomas 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:03.1 
 
 00:09:03.1   00:01:18.1 
00:00:01.1 
 18   116 
18
 Mayrhofer Johann / Schöberl Markus 
 Mazda 323 4WD Turbo  
H
10P
 00:09:05.7 
 
 00:09:05.7   00:01:20.7 
00:00:02.6 
 19   122 
19
 Piererfellner Franz / Haslinger Hannes 
 BMW 325i  
H
10P
 00:10:05.3 
 
 00:10:05.3   00:02:20.3 
00:00:59.6 
 20   121 
20
 Bauer Jochen / Kreisel Walter 
 Mazda 323 GT-R  
H
10P
 00:12:01.4 
 
 00:12:01.4   00:04:16.4 
00:01:56.1 
 21   58 
21
 Eigl Christian / Brugger Jutta 
 Audi 80 Quattro  
H
10P
 00:13:08.1 
 
 00:13:08.1   00:05:23.1 
00:01:06.7 
 22   57 
22
 Klausner Christof / Berger Klemens 
 Audi Quattro Coupe  
H
10P
 00:26:32.6 
 
 00:26:32.6   00:18:47.6 
00:13:24.5 
INFORMACE K RZ 1 / INFORMATION ABOUT SS 1
Josef Schrott havaroval na RZ 1
Raimund Baumschlager měl problémy s převodovkou.
Roman Odložilík skončil v hlubokém sněhu, bude pokračovat v rámci superrally.
Karel Trněný měl problémy se servem.
Valid XHTML 1.0 Transitional